Alto Black

Alto Black

Alto Black Wszystkie

Data:

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Specjalnie zaprojektowany system akustyki, dopasowany do Twoich preferencji.
Każdy komponent stworzony jest po to, aby dostarczać oszałamiających dźwięków, oferując przy tym niezawodność!


Tylny panel posiada trwałe, solidne złącza i szybki dostęp do kontroli wbudowanego systemu DSP.
Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Live Drive i zmieniaj ustawienia bezprzewodowo!


Elementy wykończenia to kolejny dowód na to, że seria Black to połączenie unikalnego designu, z dźwiękiem najwyżej jakości.


Każda kolumna wyposażona jest w specjalnie wzmocnione, solidne gumowe nóżki,
punkty montażowe M10 i standardowe gniazdo tyczki 35 mm.


BRZMIENIE DŹWIĘKU
OTWARTE. CZYSTE. ZASKAKUJĄCE.

To trwa tylko ułamek sekundy, aby docenić przejrzystość dźwięku serii Alto Black. Cały zakres częstotliwości zapewnia nieskrępowaną i imponującą dynamikę w każdym gatunku muzyki. Instrumenty basowe są pełne i muskularne. Wokal? Wyraźny i precyzyjny. Gitary bogate i energiczne, a perkusja mocna i autentyczna. Nawet współczesna złożona muzyka elektroniczna prezentuje się wdzięcznie i zjawiskowo.

OGROMNA MOC
2400W

Moc każdej zaprojektowanej i dostrojonej w USA kolumny to aż 2400W. Najważniejsze cechy głośników to 90° x 60° pokrycia pola, wewnętrzny wzmacniacz najwyżej jakości, aktywny crossover DSP i dynamiczna ochrona termiczna. Seria Alto Black zawsze sprawdzi się tam, gdzie potrzebujesz dodatkowej mocy.

MOBILNA KONTROLA
TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWA

Nawet jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć do głośników możesz ustawić je za pomocą iPada czy iPhone'a. Cała seria Black wyposażona jest w technologię bezprzewodową, dzięki czemu można zdalnie dostosować parametry kolumn za pośrednictwem aplikacji Live Drive. Możesz kontrolować poziomy, ustawić EQ, efekt delay i wiele więcej! Dzięki temu systemowi łatwo i szybko dostosujesz głośniki do nowych lokali.

POBIERZ APLIKACJĘ ALTO LIVE DRIVE

WSZECHSTRONNOŚĆ
STWORZONY DO WSZYSTKIEGO

Każda kolumna z serii Alto Black posiada wbudowany mikser, który wyposażono w różne gniazda wejścia i wyjścia. Odporna na zarysowania obudowa z malowaną proszkowo maskownicą gotowa jest do pracy w różnych warunkach - od klubowych instalacji, do ciągłego przenoszenia podczas tras koncertowych. Powieś je za pomocą punktów montażowych M10, ustaw na statywach lub wykorzystaj jako monitory odsłuchowe. Masz tak wiele możliwości!


POZNAJ SKŁAD SERII ALTO BLACK!

‹ Powrót