Soundcraft Si Impact

musiccenter-pl-sklep-muzyczny-1

Si Impact przynosi najnowsze innowacje ze świata cyfrowego miksowania, które w połączeniu z niezrównaną jakością dźwięku flagowych urządzeń od firmy Soundcraft czynią go bezkonkurencyjnym liderem. Zobacz więcej! (więcej…)  (więcej...)

Kurzweil Piano Katalog 2015

Kurzweil Piano

Prezentujemy najświeższy katalog pianin cyfrowych firmy Kurzweil w języku polskim. Zapraszamy do lektury i zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Kliknij w powyższy banner!    (więcej...)

 

W maju kupujesz w RATACH 0%

Z ostatniej chwili... W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy promocyjny kredyt ratalny wraz z firmą Santander. W praktyce oznacza to, że na produkty wybranych marek otrzymujesz kredyt 0%, bez prowizji, bez odsetek, bez pierwszej wpłaty. Nie da się? Da się :) Zapraszamy! Zobacz listę  (więcej...)

Music Center Premium Dealerem Kurzweila!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkich entuzjastów marki Kurzweil na niekończącą się ucztę dźwięków, testów i emocji. Instrumenty tej kultowej, amerykańskiej marki od kilku dekad cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem największych muzyków naszych czasów.Wystarczy  (więcej...)

 

JBL EON600 – klasyk w nowej odsłonie

music-center-s-c-263

JBL EON600 to nic innego, jak klasyk gatunku w nowej odsłonie. Tak... klasyk przez duże "K". EON to seria kolumn aktywnych zamkniętych w obudowie ABS, których przez ostatnie dwie dekady sprzedało się więcej na świecie, niż jakichkolwiek innych tego typu. Nowa seria EON600 to kolumna  (więcej...)

Mobilne słuchawki Shure!

music-center-s-c-272

Nowa seria Shure SRH to potężne brzmienie, unikalny design i jakość, której z pewnością nie znajdziecie w tym przedziale cenowym. Podłącz słuchawki do swojego przenośnego urządzenia i ciesz się głośnym i przejrzystym dźwiękiem! Shure SRH144 Zaprojektowane przez  (więcej...)

 

Korg Krome 88 – na scenę i na trasę

NA SCENĘ I NA TRASĘ KROME oferuje spektakularne brzmienie fortepianu, w postaci pełnowymiarowych, niezapętlonych próbek dla każdego klawisza. Jego nowa klawiatura całkowicie zmieni Twoje oczekiwania co do instrumentu typu workstation w tej klasie. Biorący swoją nazwę od greckiego  (więcej...)

Alto Black – czarny koń swojej kategorii!

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY Specjalnie zaprojektowany system akustyki, dopasowany do Twoich preferencji. Każdy komponent stworzony jest po to, aby dostarczać oszałamiających dźwięków, oferując przy tym niezawodność! Tylny panel posiada trwałe, solidne złącza i szybki  (więcej...)