M-Audio M-Track C-Series

M-Audio M-Track C-Series

M-Audio M-Track C-Series Wszystkie

Data:


Dzięki M-Track C-Series 2x2 i 2x2M możesz nagrywać i produkować w nieskazitelnie czystej, studyjnej jakości 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. Wyróżnia się elegancką, profesjonalną metalową obudową, pakietem światowej klasy oprogramowania, całkowicie nowymi, transparentnymi i niskoszumowymi przedwzmacniaczami Crystal oraz przetwornikami A/D, zapewniającymi nieskazitelny dźwięk i najwyższą jakość sygnału audio w swojej klasie. M-Track 2X2 i 2X2M dostarcza narzędzia do uchwycenia tego wstępnego pomysłu i łatwego przekształcenia go w skończone arcydzieło - przenieś swoją muzykę na wyższy poziom i zacznij nagrywać teraz!


Krystalicznie czyste nagrania

Dzięki nowym interfejsom C-Series firmy M-Audio nagrywanie sygnału o wysokiej jakości nigdy nie było łatwiejsze, a to za sprawą całkowicie nowych, profesjonalnych preampów „Crystal”. Przedwzmacniacze Crystal zostały skonstruowane od podstaw, przez co zapewniają muzykom i producentom transparentne, niskoszumowe rozwiązanie, gwarantujące wyciągnięcie z mikrofonu tego, co najlepsze, i uchwycenie Twoich wykonań dokładnie tak, jakbyś chciał, żeby były słyszalne. Poza tym przełącznik zasilania Phantom +48V zapewnia obsługę wszystkich typów mikrofonów, w tym pożądanego brzmienia mikrofonów pojemnościowych wysokiej jakości.

Wyjątkowo mobilna rejestracja w studyjnej jakości

Interfejsy wykorzystują specjalne wykonane przetworniki A/D, zapewniające 24-bitową rozdzielczość dźwięku cyfrowego o znakomitej dynamice, która pozwala na uchwycenie każdego niuansu Twojego wykonania. W połączeniu z częstotliwością próbkowania do 192kHz daje to pewność, że Twoje nagrania będą czyste i wierne dźwiękowi źródłowemu. Niezależnie od typu projektu, czy to demo, czy mastering, specyfikacja M-Track C-Series zapewnia jakość, której wymagasz, w przenośnej, przyjaznej i solidnej formie.


Nie ważne jaki to projekt, M-Track sobie z nim poradzi

Interfejsy M-Track C-Series łączą 2 symetryczne wejścia combo XLR - 1/4" i całkowicie nowe wejścia instrumentalne 1/4". Pozwalają one na nagrywanie dwóch kanałów jednocześnie, w studyjnej rozdzielczości 24-bity/192kHz. Para elastycznych wejść combo dostosowuje się do każdego źródła dźwięku o poziomie mikrofonowym lub liniowym, zaś specjalnie skonstruowany stopień wzmocnienia i impedancji wejść instrumentalnych gwarantuje nieskazitelnie czysty i wierny sygnał gitary lub basu.

Szybkie nagrywanie bez latencji przez długie lata

Podłączanie interfejsu M-Track C-Series nie mogłoby być prostsze: zainstaluj sterowniki, podłącz go komputera Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C i już jesteś gotowy do nagrywania. Szybkie, wysokiej jakości złącza USB-C i gałka USB/Direct Balance umożliwiają wygodne nagrywanie i monitorowanie bez latencji, co pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - na Twoim wykonaniu!


Kontrola zewnętrznych urządzeń

Dzięki wbudowanemu w M-Track 2X2M interfejsowi MIDI podłączanie zewnętrznego sprzętu MIDI jest banalnie proste. Niezależnie od tego, czy chodzi o sterowanie kolekcją instrumentów wirtualnych przy pomocy klawiatury MIDI, czy wysyłanie komunikatów MIDI do modułu brzmieniowego, automatu perkusyjnego, czy zewnętrznego sekwencera, 5-pinowe wejście i wyjście MIDI w M-track 2X2M zapewniają elastyczne możliwości podłączania sprzętu, płynnie dostosowując się do Twoich potrzeb.

Natychmiastowa kreatywność

Niezależnie od typu projektu pakiet światowej klasy oprogramowania dołączony do M-Track C-Series zapewnia narzędzia, których potrzebujesz do przekształcenia tego wstępnego pomysłu w ukończone arcydzieło. Nagrywaj, miksuj i masteruj przy użyciu Steinberg Cubase LE; poszerz paletę brzmień z C-Series Virtual Instrument Suite firmy AIR Music Technology (pakiet zawierający Strike, Xpand!2 i Mini-Grand); wykończ profesjonalnie swoje nagrania przy użyciu 20 kultowych efektów AU/VST i procesorów z AIR Creative FX Collection. M-Track C-Series to więcej niż tylko interfejs, to serce Twojej kreatywności, które zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania Twojego potencjału twórczego.

Wybierz swój interfejs!

M-Track 2X2

M-Track 2X2M

24-Bit/192kHz Tak Tak
Przedwzmacniacze Crystal Tak Tak
Kable USB i USB C Tak Tak
Wejścia XLR + TRS 1/4" 1 2
Wejście instrumentalne High-Z 1 2
Wejście/wyjście MIDI (5-pin) Nie Tak
Wyjścia stereo 1/4" Tak Tak
Monitoring bez latencji Tak Tak
Wyjście słuchawkowe 1/4" Tak Tak
AIR Creative FX Collection Tak Tak
AIR Strike Tak Tak
AIR Expand!2 Tak Tak
AIR Mini Grand Tak Tak
Stenberg Cubase LE Tak Tak

‹ Powrót