M-Track w nowej odsłonie!

M-Track w nowej odsłonie!

M-Track w nowej odsłonie! Wszystkie

Data:

Już teraz nowe interfejsy M-Audio będą dostępne z oprogramowaniem Ableton Live Lite oraz pakietami wtyczkami Waves! Zależnie od modelu zostają zaserwowane kompletnie różne wersje, a jak prezentują się zestawy, możecie sprawdzić poniżej!

NAGRYWAJ.

Każdy kanał oferuje złącze combo z wejściami XLR i zbalansowanym wejściem 1/4". Włącznik zasilania Phantom zapewnia 48 V na wejściach XLR do użytku z mikrofonami pojemnościowymi. Przełączanie poziomu z liniowego instrumentalnee jest dostępny do nagrywania gitary, bas, i innych źródeł na poziomie instrumentalnym. Z M-Track Eight możesz pójść o krok dalej ze świetnie kojarzoną technologią przewdzmacniaczy Octane. Oferując najwyższą w tej klasie jakość, przedwzmacniacze Octane daje duży zapas dynamiki oraz niski poziom szumu własnego dla najwyższej wierności brzmienia.

MONITORUJ.

Z zerową-latencją monitoringu sygnału wejściowego zarówno do wyjść głównych, jak i słuchawkowych, możesz prosto rejestrować nowe partie, dogrywać kolejne do istniejącej kompozycji. Z 10 wejściami M-Tracka Eight i podwójnym wyjściem słuchawkowym pozwala na jeszcze większą elastyczność w routingu. Gałka monitor mixu pozwala regulować balans pomiędzy wejściem i bezpośrednim i sygnałem odtwarzanym z komputera.

OPROGRAMOWANIE

Będąc wyposażonym we wtyczki Waves AudioTrack, Eddie Kramer Effect Channel, TrueVerb, L1 Ultramaximizer i Manny Marroquin Delay, możesz profesjonalny szlif do swojej muzyki.

Sklep muzyczny Łódź, Kalisz Sklep muzyczny Łódź, Kalisz Sklep muzyczny Łódź, Kalisz
Solidna metalowa obudowa TAK TAK TAK
Preampy w technologi Octane TAK
Wejścia 2 2 8
Zasilanie Phantom +48V TAK TAK TAK
Wyjścia 2 2 10
Wyjścia słuchawkowe 1 1 2
4-ledowe VU Metry TAK TAK TAK
Rozdzielczość dźwięku do 24bit/48kHz do 24bit/96kHz do 24bit/96kHz
Zasilanie USB TAK TAK
Waves Audiotrack TAK TAK TAK
Waves Eddie Kramer Effect Channel TAK TAK TAK
Waves TrueVerb TAK TAK TAK
Waves L1 Ultramaximizer TAK
Waves Manny Marroquin Delay TAK
Ableton Live Lite TAK TAK
Steinberg Cubase LE TAK TAK

‹ Powrót