Turbosound iNSPIRE

Turbosound iNSPIRE

Turbosound iNSPIRE Wszystkie

Data:

Turbosound iNSPIRE to zmiana kierunku jeśli chodzi o mobilne nagłośnienie. Modularny system, na który składają się kompaktowe kolumny głośnikowe wyposażone w niezależne moduły niskotonowe oraz kolumny średnio-wysokotonowe pozwalają na dużo więcej niż rozwiązania standardowe.

Założeniem firmy Turbosound było zaprojektowanie przenośnego i kompaktowego systemu o brzmieniu maksymalnie zbliżonym do profesjonalnych systemów liniowych.
Poprzez optymalne rozmieszczenie przetworników w kolumnie udało się uzyskać bardzo szerokie pokrycie w poziomie, a dzięki wzmacniaczowi i silnikowi DSP zaprojektowanemu przez Klark Teknik uzyskano dużą moc i skuteczność w stosunku do wymiarów i wagi.

To nie wszystko! System Turbosound iP jest w pełni kontrolowany zdalnie z użyciem prostej aplikacji na urządzenia mobilne iPad oraz iPhone. Możemy również odtwarzać muzykę za pomocą telefonu lub tabletu wyposażonego w interfejs Bluetooth.


iP1000 to kolumna głośnikowa o mocy 1000 W składająca się z 2 x 8" przetworników niskotonowych, 8 x 2,75" przetworników średniotonowych i 1x 1" przetwornik wysokotonowy. Wzmacniacz oraz silnik DSP zaprojektowany przez Klark Teknik. Technologia dźwięku przestrzennego (SST), która umożliwia tworzenie planu 3D. Możliwość odtwarzania audio poprzez bezprzewodowy protokół Bluetooth. Zdalne sterowanie parametrami poprzez iPhone/iPad.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o iP1000!

iP2000 to kolumna głośnikowa o mocy 1000 W składająca się z 1 x 12" przetwornika niskotonowego i 16 x 2,75" przetworników średniotonowych i 1 x 1" przetwornik wysokotonowy. Wzmacniacz oraz silnik DSP zaprojektowany przez Klark Teknik. Technologia dźwięku przestrzennego(SST), która umożliwia tworzenie planu 3D. Możliwość odtwarzania audio poprzez bezprzewodowy protokół Bluetooth. Zdalne sterowanie parametrami poprzez iPhone/iPad.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o iP2000!

‹ Powrót