Universal Audio Apollo Twin Mk II DUO

Universal Audio Apollo Twin Mk II DUO

Universal Audio Apollo Twin Mk II DUO

 • 3 790 zł z VAT
 • Cena katalogowa: 4 090,00 zł
 • Oszczędzasz: -300,00 zł
 • eRaty Santander Consumer Bank SA
Dostępny
Dzięki złączu Thunderbolt, technologii Unison, przetwarzaniu w czasie rzeczywistym UAD, przetwarzaniu UAD-2 QUAD, funkcji talkback i ulepszonym funkcjom monitorowania nowy Apollo Twin MkII zapewnia użytkownikom systemów Mac i Windows jakość dźwięku nowej generacji.

Apollo Twin MkII to gruntownie przeprojektowana wersja najpopularniejszego na świecie, profesjonalnego, biurkowego interfejsu audio dla komputerów z systemami Mac i Windows.

Ten interfejs audio 2x6 na Thunderbolt z pokładowym przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD-2 SOLO, DUO lub całkowicie nowym – QUAD Core - udoskonala złoty standard jakości dźwięku poprzedniej wersji Apollo Twin dzięki całkowicie przeprojektowanym przetwornikom A/D i D/A nowej generacji, zapewniając zwiększony zakres dynamiki i bardzo niski poziom THD.

Apollo Twin MkII także wyposażony jest w technologię Unison™, która pozwala dwóm przedwzmacniaczom i wejściu DI zabrzmieć i zachowywać się tak, jak najbardziej pożądane preampy lampowe i mikrofonowe lub wzmacniacze oraz efekty gitarowe – łącznie z ich bardzo ważnymi cechami, takimi jak impedancja, idealne ustawienia stopnia wzmocnienia i zachowania układów.

Dzięki przełomowej integracji analogowych wejść regulowanych cyfrowo Apollo i pokładowego przetwarzania UAD technologia Unison pozwala właścicielom Apollo Twin MkII na nagrywanie przez wiele różnych symulacji przedwzmacniaczy od takich firm jak m.in. Neve, ® API,® Fender,® z niesamowitą wiernością brzmienia*.

Apollo Twin MkII oferuje ulepszoną funkcję monitorowania w stosunku do poprzedniej wersji – z przełączaniem głośników Mute, DIM, Mono i ALT. Zawiera także przyciski do zdalnej regulacji monitorowania i wbudowany mikrofon do funkcji talkback, która pozwala na łatwą komunikację z nagrywaną osobą. Funkcje te w połączeniu ze skalowalnością Apollo Twin MkII ustanawiają nowy standard dla profesjonalnego nagrywania biurkowego.

Apollo Twin MkII dostarczany jest wraz z pakietem wtyczek UAD Universal Audio „Realtime Analog Classics”, zawierającym wydania Legacy: LA-2A Classic Audio Leveler, 1176LN Limiting Amplifier, i Pultec EQP-1A Program Equalizer, jak również wtyczkę 610-B Tube Preamp &EQ i Softube Amp Room Essentials.
Wraz z interfejsem otrzymuje się pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics".

Interfejs występuje w trzech wersjach: SOLO, DUO i QUAD.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Biurkowy interfejs audio 2x6 na Thunderbolt do komputerów Mac i z systemem Windows z przetwarzaniem audio nowej generacji 24-bit/192 kHz
 • Dostępne w wersji z przetwarzaniem UAD-2 QUAD, DUO lub SOLO do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi przy prawie zerowej latencji*
 • Technologia Unison™, zapewniająca zachwycające symulacje klasycznych przedwzmacniaczy lampowych i transformatorowych oraz wzmacniaczy i efektów gitarowych
 • Wbudowany mikrofon talkback do komunikacji z nagrywaną osobą w studiu
 • Ulepszona funkcja monitorowania, zawierająca funkcje obsługi zdalnej i przyciski Mono, DIM i AL
 • 2 wysokiej klasy preampy mikrofonowe/liniowe; 2 wyjścia liniowe; wejście instrumentalne Hi-Z i wyjście słuchawkowe na przednim panelu
 • 2 regulowane cyfrowo analogowe wyjścia monitorowe zapewniające pełną rozdzielczość przy każdym poziomie odsłuchu
 • Maksymalnie 8 dodatkowych wejściowych kanałów cyfrowych przez złącze optyczne TOSLINK
 • W zestawie pakiet wtyczek UAD Realtime Analog Classics, zawierający wersje Legacy A-2A Classic Audio Leveler, 1176LNLimiting Amplifier, Pultec EQP-1A Program Equalizer oraz m.in. Softube Amp Room Essentials, Raw Distortion, 610-B TubePreamp & EQ
 • Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez VST, Audio Units, RTAS i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW

*Interfejs zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Wszystkie inne wtyczki sprzedawane są osobno na stronie www.uaudio.com. Wszelkie znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli.

O wtyczkach UAD Powered Plug-Ins:
Wtyczki UAD Powered Plug-Ins, zasilane popularnymi akceleratorami UAS-2 DSP i interfejsami audio Apollo Thunderbolt/USB firmy Universal Audio oferują najbardziej autentyczne na świecie symulacje analogowych urządzeń i nagradzane wtyczki audio na komputery Mac i PC. Wtyczki UAD zapewniają głębokie, analogowe brzmienie, które byłoby trudne lub wręcz niemożliwe do uzyskania na natywnych systemach rejestrujących.

 • Brak komentarzy